Do našeho týmu přijmeme řidiče MKD.
Více info na telefonním čísle +420 606 469 683

Kdo jsme

 

Společnost ALO trans FM s.r.o. vznikla jako nástupce podnikání fyzické osoby Autodoprava Libor Olšar, která působí na trhu od roku 2005.

ALO trans FM s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která provozuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravu a spedici se specializací na přepravu volně loženého zboží. Pro tyto přepravy používáme sklápěcí návěsy velkoobjemové a také návěsy HARDOX. Přepravy kusových zásilek provádíme plachtovými návěsy.

Disponujeme flotilou vlastních vozidel a proto jsme schopni svým zákazníkům nabídnout rychlost a objem přepravovaných kapacit v rámci celé Evropské unie. Chceme být úspěšní a chceme, aby se o nás mluvilo v superlativech, proto volíme strategii stálých inovací, rozvoje a kvality služeb. Zakládáme si na naší serióznosti a spolehlivosti a snažíme se plnit požadavky a zadání našich obchodních partnerů.

 

Naše firma je certifikována dle normy GMP+ B4 určené pro dopravce krmiv a potravinářský průmysl.

Specializujeme se na tyto přepravy:

  • sypké materiály
  • barevné kovy, šrot
  • zemědělské komodity

Nejčastěji přepravované komodity: zemědělské komodity, bio komodity, hnojiva, barevné kovy, železo, uhlí, koks, pelety, plasty, posypové soli, kamenivo a písky.

 

Certifikáty   Kontakt